Profesionálny bezdotykový systém dezinfekcie rúk

Profesionálny bezdotykový systém dezinfekcie rúk 12.10.2020

 

Pravidelná a častá dezinfekcia rúk sa stala novým štandardom. Aby dezinfekcia rúk, ako prostriedok ochrany a bezpečnosti, bola bežnou súčasťou aj vo Vašej prevádzke, predstavujeme DispenserONE ® .

Profesionálny veľkokapacitný dávkovač s bezdotykovou technológiou a voliteľnou možnosťou reklamnej plochy poskytuje pohodlné riešenie pre prevádzkovateľov väčších plôch.  Vaši zamestnanci, zákazníci, návštevníci a iní používatelia majú vždy prístup k dezinfekčnému prostriedku. Ide o ideálny prostriedok ochrany pre prevádzkovateľov, ktorí sa snažia bezpečne otvoriť svoje priestory, štadióny a centrá pre verejnosť v čase, keď sa návštevníci dožadujú istoty, že komerčné priestory sú bezpečné. DispenserONE® je najvhodnejší prostriedok ochrany používateľov a zákazníkov najmä väčších prevádzok s veľkým prílevom ľudí, ako sú výrobné haly, vstupné priestory priemyselných parkov, vrátnice, kancelárie, firemné jedálne, nemocnice, športové štadióny, nákupné centrá, reštaurácie a bary a iné.

Model DispenserONE® 17" ponúka tiež reklamnú plochu vhodnú na predaj reklamného priestoru, zviditeľnenie obchodnej značky, zobrazenie noviniek vo výrobe alebo zobrazenie aktuálneho jedálnička pri vstupe do firemnej jedálne. Okrem toho je možné prevedenie rôznych farebných vyhotovení dispenzerov.

 

 

DispenserONE® s automatickým dávkovačom aktivovaným senzorom pomáha predchádzať prenosu vírusov. Bezdotyková technológia tiež zaisťuje, že používateľ dostanete vždy správne množstvo dezinfekčného prostriedku. Bez plytvania a vytekania dezinfekcie, ktoré sú príznačné pre ručne ovládané jednotky. Kapacita až 25 litrov dezinfekcie vedie k nízkej údržbe a prevádzkovým nákladom. Nie je potrebná častá odstávka prevádzky z dôvodu doplnenia dezinfekcie.

IMEX Pumpy s.r.o. zabezpečuje dodávku a inštaláciu dezinfekčných systémov DispenserOne® a dodatočné služby (kontrola hladiny na diaľku, automatické dopĺňanie dezinfekcie a i.). Pre viac informácií o možnostiach inštalácie a dodatočných službách kontaktuje náš tím.