Prihlásiť sa

Kontakt

Adresa:

IMEX PUMPY s.r.o.
Nitrianska 54
920 01 Hlohovec

IČO: 36242811
DIČ: 2020173375

Telefonické, faxové a e-mailové spojenie:

tel.: +421/33 / 73 013 47
tel: +421/33 / 73 203 92
fax.: +421/33 / 74 267 77
e-mail: info@imex-pumpy.sk  

 

Elektronická pošta a mobilné kontakty:

Riaditeľ: 
Igor Mesároš 
igor@imex-pumpy.sk

 

Asistentka:
RNDr. Jana Vargová (english speaker)
info@imex-pumpy.sk 

 

1. Technicko-obchodný zástupca pre západné a stredné Slovensko: 
Miroslav Nosický 
miro@imex-pumpy.sk
0903 / 769 789

 

2. Technicko-obchodný zástupca pre východné Slovensko:
Juraj Krasňanský 
juraj@imex-pumpy.sk
0911 / 204 432

 

Referent obchodu:
Ing. Igor Mesároš ml. (english speaker)
mesaros@imex-pumpy.sk
 

Logistika / Nákup: 
Marek Székely (english speaker)
marek@imex-pumpy.sk 
 

Sklad/ Logistika:
Jozef Blaško
jozef@imex-pumpy.sk

 

1. Servisný technik: 
Michal Zvolenský
michal@imex-pumpy.sk 
0903 / 257 662

 

2. Servisný technik: 
Radoslav Rusnák 
rado@imex-pumpy.sk 
0911 / 970 680

 

3. Servisný technik:
Juraj Staněk
stanek@imex-pumpy.sk
0910 / 971 684

 

Ekonomické oddelenie:
Ing. Gabriela Hrnčárová
gabriela@imex-pumpy.sk 

 

Rýchly kontakt: