Vertikálne vnorné čerpadlá TNP, TNP-KL

Vertikálne vnorné čerpadlá TNP, TNP-KL

 

Vertikálne jednostupňové odstredivé čerpadlo, monoblokové, so špirálovou skriňou a radiálnym obežným kolesom pre suchú alebo mokrú inštaláciu.

 

Tieto vertikálne vnorné čerpadlá sú špeciálne navrhnuté na manipuláciu s kyselinami, zásadami alebo chemicky kontaminovanými kvapalinami s tuhými látkami alebo bez nich. Čerpanie priamo z čerpacích staníc, nádrží na čerpadlá, skladovacích nádrží. Čerpadlo je k dispozícii pre usporiadanie na mokrom a suchom konci. Medzi typické aplikácie patrí chemický a hutnický priemysel, odparovacie a regeneračné jednotky, mokré čistenie spalín za spaľovacími zariadeniami wste, ako aj čistenie odpadových vôd.

 

Čerpadlá sú dostupné v PP, PE-UHMW a PVDF.

 

 

Technical informations

 

                    TNP

Objem čerpadla: do 160 m³/h

Celková diferenciálna výška: do 45 m

Prevádzková teplota: 0°C až +100°C

Prevádzkový tlak: do 10 barov

 

Vnornú časť čerpadla až 1 600 mm je sacím potrubím možné predĺžiť na max. 3 200 mm. Hĺbku vnornej časti a pripojovacie rozmery je možné prispôsobiť špecifickým podmienkam inštalácie.

 


                  TNP-KL

Objem čerpadla: do 560 m³/h

Celková diferenciálna výška: do 90 m

Prevádzková teplota: 0°C až +100°C

Prevádzkový tlak: do 10 barov

Pohon: do 55kW

 

Vnornú časť čerpadla až 3 000 mm je sacím potrubím možné predĺžiť na max. 4 600 mm. Hĺbku vnornej časti a pripojovacie rozmery je možné prispôsobiť špecifickým podmienkam inštalácie. TNP-KL je vhodné pre aplikácie vo výbušnom prostredí.

 
For download files you need to login
Prihlásiť sa