Profesionálne kalové čerpadlá výrobcu ZENIT

 Profesionálne kalové čerpadlá výrobcu ZENIT 03.07.2019

IMEX Pumpy s.r.o. je hrdým distribútorom kvalitných ponorných elektrických čerpadiel značky ZENIT s dlhoročnou tradíciou a nasadeniami. Tieto čerpadlá sa využívajú na čerpanie odpadových vôd, dažďovej vody, znečistených vôd, rybníkov, banských polí a mnoho ďalších. Ide o kompletnú ponuku riešení pre obytné i priemyselné aplikácie.

ZENIT Group je významným medzinárodným hráčom a lídrom v sektore čistenia odpadových vôd. Ponúka radu vysoko výkonných elektrických ponorných čerpadiel a iných produktov. Hlavnou činnosťou spoločnosti je vývoj a výroba a svojim know how určujú trendy vo výrobe technológie čistenia odpadových vôd v celom svete.

Čerpadlá do domácností

séria STEEL

Vysoko výkonné kompaktné ponorné čerpadlá z nehrdzavejúcej ocele pre optimálne služby v inštaláciách pre domácnosti a v malých stavebných zariadeniach. Vďaka jednoduchej manipulácii je možné tieto oceľové modely použiť v núdzových situáciách pre odčerpávanie záplavových priestorov alebo pre dočasné inštalácie na čerpanie zo studní a nádrží.

 

 

séria BLUE

       Klasická séria čerpadiel pre aplikácie v domácnostiach.      

 

 

 

séria bluePRO
Ide o zlepšenie klasickej série BLUE pre použitie v aplikáciách vyžadujúcich vysoký výkon alebo dlhodobú prevádzku.

E séria
Ľahké, spoľahlivé ponorné čerpadlá z liatiny, dostupné s viac kanálovými a Vortexovými obežnými kolesami.

Profesionálne/priemyselné čerpadlá

séria UNIQA

Vysoko účinné elektrické ponorné čerpadlá určené na vysoko-výkonné priemyselné aplikácie. Čerpadlá série UNIQA sa používajú v priemyselných a iných čistiarňach odpadových vôd a na odvádzanie odpadových vôd a čerpanie odpadových vôd, ktoré obsahujú pevné látky. V závislosti od požadovanej služby obsahuje každý model kombináciu motor-hydraulika zvolenú tak, aby poskytovala optimálny výkon v pracovnom bode, nízku spotrebu energie a vysokú spoľahlivosť vďaka použitiu materiálov, ktoré sú najvhodnejšie pre daný typ aplikácie.

 

 

séria SPECIAL ALLOY

Eektrické ponorné čerpadlá určené pre ťažké aplikácie s korozívnymi kvapalinami a abrazívami. Elektrické čerpadlá DRB a DGB sú skonštruované z hliníkového bronzu a majú viackanálové otvorené obežné koleso vhodné pre odpadovú vodu (DRB) a vírivé obežné koleso pre znečistenú odpadovú vodu (DGX). Motor zaliatý olejom a dvojité mechanické tesnenie chladené motorovým olejom zaručujú nepretržitú prevádzku aj v náročných podmienkach. Odporúčajú sa pre aplikácie s morskou vodou alebo soľankou v odvetviach spracovania rýb a chovu hospodárskych zvierat.

 

 

séria GREY

NOVINKA! Najnovšia séria ponorných elektrických čerpadiel predstavuje prirodzené pokračovanie vývojových trendov, ktoré ZENIT začal so sériou Uniqa. Ide o nové riešenie pre čerpanie odpadových vôd, znečistených vôd alebo dažďovej vody v obytných aj priemyselných aplikáciách, v komerčných objektoch, nemocniciach. Má naozaj všestranné využitie. Projekt GREY ponúka úplne prepracovanú hydrauliku a motory, ktoré zaručujú vysoký výkon, nízku spotrebu a vynikajúcu univerzálnosť. Vyššia efektivita znamená ešte väčšiu spoľahlivosť a nižšie náklady.

 

Na stiahnutie

zenit-product-overview-en_0.pdf