EVOTRON / EVOTRON SOL / EVOTRON SAN

EVOTRON / EVOTRON SOL / EVOTRON SAN

Elektronické obehové čerpadlá so synchrónnym motorom s permanentným magnetom a frekvenčným meničom.

Rada obehových čerpadiel EVOTRON/EVOTRON SOL (SOL-pre solárne panely a geotermálne systémy) EVOTRON SAN (SAN-hygienická/pitná voda) zaisťuje vysokú účinnosť vo všetkých aplikáciách a prináša výraznú úsporu energie. Z tohoto dôvodu je celá rada obehových čerpadiel v súlade s Európskou smernicou 2009/125/Erp EC (predtým EuP) a spĺňa tiež index energetickej účinnosti (EEI ≤ 0,23).

Čerpadlo obsahuje elektronické zariadenie pre detekciu zmeny tlaku v systéme a automaticky prispôsobuje výkon, čo zabezpečuje maximálnu účinnosť s minimálnou spotrebou energie. Jednoduché nastavenie vďaka ovládaciemu panelu s displejom, ktorý zobrazuje zvolený režim prevádzky. Optimalizovaná spotreba energie počas nočného útlmu (SMART SLEEP funkcia). Dodáva sa vrátane izolačného krytu a špeciálneho konektoru, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle elektrické pripojenie.

Médium: čisté bez mechanických nečistôt a minerálnych olejov, neviskózne, chemicky neutrálne, napr. voda s max. obsahom glykolu 30% (verzia SAN - čistá voda)

Použitie: vykurovanie, chladenie

Technical informations

For download files you need to login
Prihlásiť sa
1