CPE / CP-GE / DCPE / DCP-GE - 2 póly

CPE / CP-GE / DCPE / DCP-GE - 2 póly

Cirkulačné čerpadlá (2-pólové) horúcej alebo studenej vody s in-line prírubami vhodnými pre inštaláciu priamo do potrubia pre civilné a priemyselné vykurovanie alebo chladenie. Obzvlášť všestranné pomocou meniča MCE/C, ktorý ponúka výkonové funkcie schopné automaticky sa prispôsobovať rôznym potrebám systému a udržuje tlak.

Sú k dispozícii vo verzii "single" CPE/CP-GE, "twin" DCPE/DCP-GE, pričom dvojitá verzia umožňuje možnosť striedavého chodu čerpadiel, ak je potrebná záložná jednotka alebo dve prevádzkové čerpadlá zároveň.

Meniče MCE/C sú navrhnuté pre riadenie obehových čerpadiel. Umožňujú jednoduché nastavenie diferenčného tlaku, poskytujú možnosť nastavenia výkonu obehového čerpadla podľa aktuálnych požiadaviek systému.

Sú nainštalované na kryte ventilátora elektromotora, trieda ochrany je IP55. Ovládanie je jednoduché pomocou intuitívneho rozhrania a displeja. Výhodou je využitie energie, ktorá je nevyhnutne potrebná pre uspokojenie potrieb užívateľa resp. znížená spotreba elektrickej energie v porovnaní s čerpadlom s pevnými otáčkami (bez meniča).

Médium: čisté bez mechanických nečistôt, neviskózne, neagresívne, chemicky neutrálne charakteristické pre vodu 

Použitie: vykurovanie, chladenie

Technical informations

For download files you need to login
Prihlásiť sa
1