Servis

Spoločnosť IMEX Pumpy s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1997. Ako sa vyvíjala samotná spoločnosť, rozvíjal sa aj náš servis. Poskytuje komplexné služby od návrhu, cez inštaláciu, následné uvedenie do prevádzky, prípadne školenie obsluhy, opravy, údržby a pravidelné kontroly.

 

Dobrá povesť a úspech nášho servisu je založená na úzkom a dôveryhodnom vzťahu s našimi zákazníkmi. Dokonalá komunikácia zvyšuje flexibilitu a otvára nové spôsoby riešenia problémov.

 

Samozrejmosťou je vysoká profesionalita, kvalifikovaný tím odborníkov, bohaté skúsenosti, najmodernejšie technológie, spoľahlivosť a ústretový prístup, za prijateľné ceny. K zákazníkovi pristupujeme vždy zodpovedne, otvorene, bez zbytočných otázok, výhovoriek a odkladov.

 

Všetky náhradné diely používané počas opráv sú originálne náhradné diely od výrobcu. Ponúkame záručný ako aj pozáručný servis.

 

V prípade, ak potrebujete spustiť prevádzku v čo možno najkratšej dobe, náš tím odborníkov je pripravený vykonať servis priamo u Vás v podniku. Nemusíte zasielať čerpadlá na opravu do nášho servisného strediska, čím znižujete prestoje a šetríte Vaše investície.

 

Našou novinkou je meranie súosovosti strojov laserovým meracím prístrojom Fixturlaser EVO. Nastavenie súosovosti hriadeľov je nevyhnutnou súčasťou údržby rotačných strojov. Pravidelnou kontrolou a nastavením súosovosti predídete nežiadúcim javom, ktoré časom vedú k poškodeniu stroja. Výstupom je certifikát merania súosovosti, ktorý je dokladom o správnom zostavení Vášho stroja.

 

Taktiež ponúkame kompletný projekt realizácie domácich vodární.

 

Neváhajte kontaktovať náš tím odborníkov a spolu vyriešime Váš problém !

 

Kontakt:

 

Vedúci servisu:                           1. Servisný technik:                   2. Servisný technik:
Radoslav Rusnák                         Michal Zvolenský                      Juraj Staněk
rado@imex-pumpy.sk                   michal@imex-pumpy.sk              stanek@imex-pumpy.sk
0911 / 970 680                            0903 / 257 662                        0910 / 971 684

 

Naši servisní partneri: